Join our team & culture

Discover our team

Want to join our team?

Lut Wyers

Lut
Wyers

CEO
lut@cocomo.be
Vicky Thoelen

Vicky
Thoelen

Managing director & Senior event manager
vicky@cocomo.be
Iete Keijers

Iete
Keijers

Senior event manager
iete@cocomo.be
Jasper Lambrechts

Jasper
Lambrechts

Business developer
jasper@cocomo.be
Magali Vaes

Magali
Vaes

Senior event manager
magali@cocomo.be
Jan Matthé

Jan
Matthé

Expert in Corporate Identities & Cultures
jan@identifyme.be
Koen Goris

Koen
Goris

Art Director
koen@identifyme.be
Huberte Ceunen

Huberte
Ceunen

Boekhouding
huberte@cocomo.be

Discover our culture

oprecht
actueel

We hebben een uitgesproken mening en durven hiervoor uitkomen. Altijd met respect en empathie. Lef & ondernemingszin in denken en doen. We zijn nieuwsgierig en sterk geïnformeerd. Want op de hoogte zijn, is de sleutel tot relevante creativiteit.

concreet
creatief

We streven naar maximale impact. Onze creativiteit is altijd  relevant, meteen toepasbaar en gekoppeld aan het groter plaatje. We doen en zeggen precies wat we bedoelen. Onze meetings zijn kort, direct en zeer krachtig. 

samen
open

We bouwen aan een plek waar fouten maken mag en we elkaar inspireren om beter te doen. Betekenisvolle relaties met je collega's en klanten. Bij ons winnen de beste ideëen. want originele denkers creëren originele resultaten. 

jan 2, 2020 15:00:00
Days
Hours
Minutes
Seconds

Until our next event

Overtuigd?
Laat van je horen